YILDIZ HALI VE KOLTUK YIKAMA

Halılarınızı bilgisayarlı son teknolojiye sahip makinelerde 24 saat klorluyor, klorlama işlemi sonrasında yıkayarak, kurutma sistemimizde kurutuyor, ve ambalajlayarak sizlere teslim ediyoruz.

0312 357 76 55

Mevsim ne olursa olsun halılarınızı, koltuklarınızı ve perdelerinizi yıkatmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden Batıkent Halı Yıkama ile iletişime geçiniz. Site vasıtasıyla, firma yetkililerine kolayca ulaşabilecek ve hizmet taleplerinizi iletme fırsatı bulabileceksiniz.

Batıkent Halı Yıkama firması olarak faaliyetlerini başarıyla sürdüren firma, her biri birbirinden deneyimli personellere sahiptir. Halı Yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, overlok yapımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren firma, müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Kaliteli ve hızlı hizmeti sayesinde halı yıkama ve koltuk yıkama konusunda bu firmadan yardım alabilirsiniz.

Batıkent Halı Yıkama firmasını daha yakından tanımak adına, siz de hemen yildizhaliyikama.com.tr isimli web adresine giriş yapınız. Site ile birlikte, firma tarafınca sunulan tüm hizmetleri, kapsamlıca inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Batıkent Halı Yıkama firmasında halılarınızın 4 mevsim kapalı kurutma odası sistemleri ile nemi alınıp, hijyenik ortamlarda kurutma işlemi sağlanmaktadır. Özenle yıkanan halılarınız, özel sıkma makinelerinde sıkılarak hızlı bir şekilde kurutmaya alınır. Sıkılan halılar daha kısa sürede kurur. Halı yıkama sonrası, ambalajlanan halılar, tam olarak kurutulur. Halıların sevki için yapılan ambalajlar teslimat sonrası çıkarılmalıdır.

Ankara’nın bir çok ilçesine de ayrı ayrı hizmet verme kapasitesine sahip olan Yıldız Halı Yıkama Fabrikası ekonomik fiyatlar ile kaliteli hizmet sunmaktadır.

Batıkent Halı Yıkama yetkililerine ulaşmak adına, 0541 609 64 21 numaralı telefonu arayınız.

YAZ – KIŞ HALI, KOLTUK, STOR PERDE YIKAMA HİZMETLERİ

Batıkent Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama

Temizlenmesini istediğiniz kirli halılarınızı, bir telefon ile ücretsiz servis hizmetinden yararlanarak Batıkent Halı Yıkama fabrikasına güvenle teslim edebilirsiniz.

Halılarınız, modern halı yıkama makineleri kullanılarak, kaliteli halı yıkama şampuanları ile yıkanmaktadır. Yıkanan halıların kurutma işlemini hızlandırmak için özel halı sıkma makinelerinde suyu sıkılarak kurutma bölgesinde asılarak kurumaya bırakılır. Batıkent Halı Yıkama hizmeti sonrası en kısa sürede halılarınız poşetlenerek belirlenen randevu tarihinde tarafınıza teslim edilir.

Yıldız Halı Yıkama firması olarak Ankara’da hizmet veren fabrika, Halı Yıkama, koltuk yıkama, stor perde yıkama, overlok yapımı konusunda uzman kadrosu ile hizmet veren firma, müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

Ankara Halı Yıkama fabrikası olan Yıldız Halı ve Stor Perde Yıkama firması hakkında detaylı bilgiler almak için iletişim bilgilerinden firma yetkilileri ile görüşebilir veya internet sitesi üzerinden verilen hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.